top of page

Dárcovské cesty

Dárcovské cesty jsou jedinečným zážitkem, který našim dárcům umožňuje být na pár dní součástí týmu na stavbě školy. Pravidelně organizujeme týdenní cesty do zemí, kde stavíme bezpečné školy, například do Mexika, Nepálu, nebo Peru. V malé skupině se naši dárci seznámí s kulturou dané země, stanou se na pár dní dobrovolníkem na stavbě našich škol a setkají se s dětmi, kterým společně pomáháme. 

Stanete se tak součástí mezinárodní komunity inspirativních lidí, kteří pomáhají tam, kde je to skutečně potřeba, a spojuje je podpora vzdělání. 

 

S námi investujete do budoucnosti, podporujete trvalé pozitivní změny a posilujete postavení komunit.

Mexiko
24. – 31. 10. 2024

Možnosti:

  1. Rodič + dítě (10+ let)

  2. Dva dospělí

Omezená kapacita

1/ Rodič + dítě
Zažijte se svým dítětem jedinečnou cestu do Mexika, kde dlouhodobě pomáháme dětem vrátit se zpátky do bezpečných škol. Rádi bychom vám dali možnost ukázat dětem, že vzdělání není́ všude samozřejmostí́, že spousta dětí potřebuje naši podporu a jak konkrétně jim můžeme pomoci.


Na pár dní budete součástí́ našeho týmu dobrovolníků̊ a pomůžete nám s jednoduchými pracemi na údržbě školy. Společně̌ se také vydáme navštívit jednu z nově postavených škol a setkáme se s dětmi a rodinami, kterým pomáháme. 


2/ Dospělí
Zprostředkujeme vám neopakovatelnou dobrovolnickou zkušenost při stavbě nové, bezpečné školy. Budete mít možnost zažít skvělou atmosféru v našem dobrovolnickém týmu, setkat se s lidmi z mnoha zemí světa, kteří mají společný cíl – pomáhat, kdekoli je to třeba. Je to cesta, která má smysl a nezapomenutelný zážitek, který vás obohatí na celý život. 

 

Podmínkou účasti je jednorázový dar Nadačnímu fondu Happy Hearts Czech ve výši minimálně 5 000 Euro (za dospělého nebo dospělého + dítě).  Váš dar využijeme na podporu stavby další školy. Počítejte prosím s tím, že cestovní náklady a náklady na ubytování nejsou hrazeny.

WhatsApp Image 2023-06-05 at 15.48.55.jpeg
Nepal

Nepál
Únor – březen 2025

Možnosti:

Pouze dospělé osoby

Omezená kapacita

Staňte se součástí dobrovolnické komunity a pomozte nám se stavbou další školy v Nepálu. Budete mít možnost připojit se na několik dní k našemu mezinárodnímu týmu plnému nadšených
a pozitivních lidí, ochotných pomáhat. Setkáte se s dětmi, pro které školu stavíme i členy místní komunity.  Přidejte se k nám, zažijte neopakovatelnou atmosféru mezinárodní dobrovolnické komunity a objevte kulturní dědictví této krásné, duchovní země. 

Podmínkou účasti je jednorázový dar Nadačnímu fondu Happy Hearts Czech ve výši minimálně 5 000 Euro. Váš dar využijeme na podporu stavby dalšího školy. Počítejte prosím s tím, že cestovní náklady a náklady na ubytování nejsou hrazeny.

Děkujeme za Vaši ochotu pomáhat! 

bottom of page