top of page

Dárcovské cesty

Protože není nad to moci si věci vyzkoušet a zažít na vlastní kůži, vydáváme se spolu s našimi dárci na cesty do zemí, kde stavíme školy. Chcete poznat Mexiko, Nepálu, či Peru z unikátní perspektivy? Přidejte se k nám. Zažijete jedinečný  zážitek, kdy se společně s námi stanete na pár dní dobrovolníkem, oslavíme otevření nové školy, setkáme se s dětmi a místní komunitou, kterým pomáháme. Kromě toho objevíme kulturní a přírodní bohatství těchto krásných zemí. 

Nepal.jpg

Nepál
24. – 31. 3. 2024

Nepál, Tinkuna Village, Sindhuli district, Bagmati Province 

možnosti

  • pouze dospělé osoby

  • kapacita je omezená

Staňte se součástí dobrovolnických dokončovacích prací a otevření školy. Setkejte se s dětmi a členy komunity, budete mít také možnost připojit se k našemu mezinárodnímu týmu plnému lidí s největším srdcem tím, že se na několik dní stanete dobrovolníkem. Přidejte se k nám a objevte kulturní dědictví této krásné a duchovní země. 

 

Podmínkou účasti je jednorázový dar NF Happy Hearts Czech ve výši 5.000 Euro (platí pro dvě osoby), který bude využit na účely stavby dalšího projektu školy. Cestovní náklady a náklady na ubytování nejsou zahrnuty.

Děkujeme za Vaši ochotu pomáhat! 

bottom of page