top of page
gala.jpg

Charitativní Gala
oslavíme 20 let pomoci

Každoroční Galavečer v Praze je významnou evropskou charitativní událostí s mezinárodní účastí významných osobností, zaměřenou na výstavbu škol v oblastech postižených přírodními katastrofami. Tato prestižní akce je známá svým exkluzivním programem a charitativní aukcí unikátních aukčních předmětů. Je celosvětově uznávaná za přínos v oblasti globální filantropie.

Rezervujte si svá místa na již 14. ročníku Charitativní Gala Dinner Happy Hearts 21. 6. 2024 v Paláci Žofín v Praze, kde společně oslavíme 20 let pomoci!

Koupí míst podpoříte Nadační fond Happy Hearts a pomůžete dalším dětem ke vzdělání. Pozvěte své přátelé, rodinu, nebo obchodní partnery a užijte si nezapomenutelný večer.

 

Galavečer Happy Hearts je významnou mezinárodní charitativní akcí. Jedná se o exkluzivní event, kterého se pravidelně účastní mezinárodní elita – filantropové, významní podnikatelé a umělci. Tato akce je považována za jednu z nejrespektovanějších beneficí v Evropě.

 

Hlavním cílem této akce je získat finanční prostředky na výstavbu škol v oblastech, které byly zasaženy přírodními katastrofami. 

Cenou Happy Hearts za přínos světové filantropii byli oceněni např. Howard Buffett, prezident Bill Clinton, Quincy Jones, Caroline Scheufele, Sara Blakely, či Simona Kijonková.

Tento galavečer se pyšní exkluzivním programem, který nabízí nejen kulturní zážitek, ale i možnost podpořit dobrou věc, například prostřednictvím aukce unikátních předmětů a zážitků. 

 

Co můžete očekávat?

  • Výjimečná atmosféra exkluzivního mezinárodního charitativního eventu

  • Aukce unikátních předmětů

  • Setkání s českými i světovým jedničkami ve svém oboru filantropie, byznysu a kultury

  • Hudební vystoupení

  • Večer plný zážitků a emocí naplněn výjimečným pocitem, že společně budujeme lepší svět, kde mají všechny děti přístup ke vzdělání

 ZÁKLADNÍ NABÍDKA MÍST

Golden

1 místo

25 000 Kč

10 míst

250 000 Kč

Silver

1 místo

18 000 Kč

10 míst

180 000 Kč

Bronze

1 místo

12 000 Kč

10 míst

120 000 Kč

Na dar Vám vystavíme potvrzení o jeho přijetí pro účely daňového odpočtu.

Každý dar se počítá a přiblíží více dětí k dosažení jejich snu vrátit se do školy.

Děkujeme za Vaši ochotu pomáhat!

bottom of page