top of page

Gala Večeře

Slavnostní charitativní Gala večer Happy Hearts s exkluzivním programem má již pevné místo mezi evropskými charitativními beneficemi. 22. června 2019 se konal již po osmé, a jako vždy ho přiletěla podpořit i zakladatelka Happy Hearts a světově uznávaná filantropka Petra Němcová. Gala večerem hosty provázeli Karolína Bosáková, ředitelka Happy Hearts a Petr Šimůnek, šéfredaktor časopisu Forbes, který tento vyjímečný večer již tradičně podporuje.

 

Během slavnostního večera se podařilo vybrat rekordní částku přes 18 miliónů korun. Výtěžek z celé akce putuje na výstavbu nových škol Happy Hearts do zemí postižených přírodními katastrofami.

 

Gala večer se již po několikáté uskutečnil v překrásných prostorách Paláce Žofín a dorazilo na něj mnoho významných zahraničních hostů včetně vážené Caroline Scheufele, umělecké ředitelky a vice-prezidentky značky Chopard, která v rámci večera převzala cenu Hearts of Gold, tu ji osobně přiletěl předat legendární závodník Jacky Ickx. Další cenu Humanitarian Leadership převzal kanadský obchodník, investor a filantrop Frank Guistra. Třetí cenu One World Achievement získal americký hudební producent a držitel 28 cen Grammy Quincy Jones. 

Dražbu vedl světoznámý licitátor Simon de Pury.

Děkujeme za Vaši ochotu pomáhat! 

bottom of page