top of page
IMG_0279.jpg

Náš příběh

ART_3368_2 2.JPG

"Hlavním cílem Happy Hearts je obnova škol, podpora vzdělání a pomoc komunitám postiženým přírodními katastrofami. Udržitelná pomoc je to, co komunitám nejvíce chybí. Proto stavíme školy a podporujeme vzdělání. A dává to smysl. Lidé, kterým pomáháme, si budou moci díky vzdělání v budoucnu pomoci sami. Nebudou tak závislí na naší další podpoře. 

Prostřednictvím nových škol přinášíme naději a pomáháme generacím dětí a celým komunitám. Návrat dětí do školy po přírodní katastrofě trvá často až šest let. My jsme díky podpoře dobrovolníků, přátel a partnerů po celém světě schopni dokončit školu za šest měsíců. 

 

Každé dítě má právo na vzdělání a s Vaší pomocí a podporou můžeme vytvořit svět, ve kterém budou moci všechny děti chodit do bezpečných škol. Pomozme společně dětem žít bezpečnější, šťastnější a lepší život."

Karolína Bosáková

Děláme pomáhání dostupné pro všechny. 

 

Ve spolupráci s našimi partnery jsme dle Charity Navigator Rating dlouhodobě hodnoceni nejvyšším možným 4 Stars Ratingem. Charity Navigator je uznávanou nezávislou organizací se sídlem v USA, která dlouhodobě hodnotí efektivitu a transparentnost amerických neziskových organizací. Z tohoto podrobného hodnotícího systému mimo jiné vyplývá, že 95 % z každého daru putuje na pomoc postiženým komunitám. 

Spolu s partnery také splňujeme pět SDG's cílů udržitelného rozvoje OSN. 

E_SDG_logo_without_UN_emblem_horizontal_WEB.png.png
E-WEB-Goal-04.png
E-WEB-Goal-05.png
E-WEB-Goal-06.png
E-WEB-Goal-11.png
E-WEB-Goal-13.png
SDG Wheel_WEB.png

Děkujeme za Vaši podporu a spolupráci při plnění naší mise a pomoci dětem po celém světě ke vzdělání a lepší budoucnosti.

All-Hands-Hearts_Logo_white.png

Kontaktujte nás

Děkujeme za odeslání!

Děkujeme za Vaši ochotu pomáhat! 

bottom of page