top of page

Naše historie

Petra-and-Karolina-home.jpg

"Všechno začalo jedním přátelstvím. Těžké chvíle prožité společně s Petrou Němcovou těsně po Tsunami v Jihovýchodní Asii mi navždy změnily život. Moje přítelkyně se uzdravovala ze svých zranění na těle a na duši a pro mě bylo přirozené být jí na blízku. 

 

Petra se dávno zotavila ze svých zranění, v roce 2005 založila Happy Hearts Fund a stala se světově uznávanou filantropkou."

 

Karolína Bosáková

Nadační fond Happy Hearts Czech staví bezpečné školy v oblastech postižených přírodními katastrofami. Partnerem Happy Hearts je americká nadace All Hands and Hearts – Smart Response, jejíž spoluzakladatelkou je Petra Němcová. Petra se po své osobní zkušenosti s přírodní katastrofou rozhodla dlouhodobě a systematicky pomáhat v zasažených oblastech. Prostřednictvím Happy Hearts škol přinášíme naději a podporu generacím dětí a celým komunitám. K dnešnímu dni jsme společně s více než 60 000 dobrovolníky z celého světa, postavili 333 škol ve 24 zemích světa, které slouží 119 000 dětem a mají pozitivní vliv na 1 300 000 členů komunity. Jedná se tak o jednu z mála českých nadací s tak významným globálním dopadem.

 

Happy Hearts Czech ve spolupráci s Unique One Events uspořádal od roku 2012 osm charitativních galavečeří s celkovým výtěžkem 1,8 Mil USD.

Z darů od českých dárců jsme postavili šest nových škol v Nepálu a na Haiti celkem pro 1559 dětí. 

Jsme hrdí, že je naším výhradním mezinárodním partnerem americká nezisková organizace All Hands and Hearts (AHAH), která získala už čtvrtý rok po sobě nejvyšší možné hodnocení čtyř hvězd od Charity Navigator – nejdůvěryhodnější organizací pro hodnocení charitativních organizací. Díky tomu se AHAH řadí mezi TOP 9% neziskových organizací v Americe.

Děkujeme za Vaši ochotu pomáhat! 

bottom of page